Stručný podzimní oznamovatel

Drazí mí přátelé, dovolte prosím, abych Vám s potěšením v srdci tímto oznámil, že podzimní kontrola našeho horského sídla proběhla nade vše radostně a všechny zjištěné skutečnosti zcela naplňují naši mysl uspokojením.

V souvislosti s tímto oznámením bych Vás všechny rád upozornil na připravované dožínky pozdních plodin, které budou spojeny s oficiálním rozloučením s bezesněhou sezónou 2013 a které se uskuteční ve dnech 18. – 19. a 20. října t.r..

Na programu je hustá slepičí polévka s domácími nudlemi, dále s láskou dozlatova pečené kachny, delikátní dušené zelí dle předsedy, velejemný houskový knedlík, frgály od mé veledrahé matičky, vybrané likéry a lihoviny a samozřejmě špičkové kuřivo z nejchráněnějšího archívu a především dobrá nálada, ničím nerušený odpočinek s plným břuchem a úsměvem na rtech.

Jako pokaždé však musím zdůraznit, že kapacita je omezena a proto všem případným zájemcům o účast na tomto duši i tělo ozdravujícím pobytu doporučuji co nejvčasnější registraci. Dveře jsou otevřeny všem.

S přáním krásného podzimu

Váš Předseda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *