Voda 2008 – je po tom

Vhledem k tomu, že už je to bohužel za námi, tak mi nezbývá nic než zhodnotit, poděkovat a tak…

Vy kteří jste si to na poslední chvíli rozmysleli, nebo z jiných důvodů nejeli…máte čeho litovat, ale příště Vám dam zase šanci.

Už si nevzpomínam, jestli jsem sliboval, že nebude pršel, nebo i teplo ….. Všechno se nepovedlo, ale víte jak je to s těma předpověďma.

Možná mě napadá, že ten „malý“ deštík, při kterým jsem i já nasraně pádloval a nemoh se dočkat tý kýžený cedule „Kemp na Pískárně“ a čekal jí za každou zatáčkou, za kterou bohužel byla pokaždý zase kilometrová rovina s ukrutným volejem.

Aspoň to prověřilo skupinu a teď už vím, že si s Vámi troufnu i na tu divokou řeku okolo Salzburgu, kterou sliboval Miro, že zorganizuje …už teď se těšíme Miro. Když budeš chtít budu ti řikat pane Vedoucí. …na tý expedici… Jen pro příště to chce víc suchých věcí na převlečení …nebo nejezdit na projížďky po řece v dešti.

Původně jsme chtěli sepsat seznam námořníků, kteří to neodmarodili, ale teď myslím, že nemarodil nikdo …ona to vlastně nebyla taková zima, ale byla to úžasná dovolená, při který jenom nesvítilo sluníčko …no do Egypta je to víc na jih…

Fotil jsme jak vo život, a když jsem si potom ty obrázky prohlížel, tak mi bylo líto, že už je to za náma… a to až uvidíte film, kterej náš Slávek kameraman natáčel a teď pracuje na střihu a takovejch těch věcech kerým uplně nerozumim… možná to prodáme některé televizi, aby to použili v nějakým ze svých dokumentárních filmů. Jakmile bude hotovej, budu informovat …a možná bude umístěn opět na našem spřáteleném portálu www.predseda.org

Zatím si aspoň můžete připomenout ten víkend, kdy si někteří z nás sáhli na dno svých sil a někteří z nás si odpočnuli od každodenních stresů.

Jo a onehdá u piva padnul takovej nápad …babí léto …druhá půlka září …co si ještě jednou provětrat slovní zásobu nás vodáků …klidně na jiný řece.

autor: Camill Walner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *