Tatouage nouveau

Mám novou kérku. Tetovala mi jí kamarádka. Ta kamarádka není tatérka. Je to architektka a taky šikovná, krásná a hodná holka. To co se ohledně tetování naučila má od mé maličkosti. Ani já nejsem tatérka. Takže je Vám asi jasný, že to tetování není nějaká krásná a čistá práce. Je to totální kriminál. Rozpitej, celkem nečitelnej a s chybama napsanej text. A já ten kriminál miluju.

Tetování pro mě už dávno neznamená si nechat švabachem vyrejt do kůže nějakou hlubokou myšlenku. Ani se mi nelíbí tribal nad skoro každou ženskou prdelí, která připomíná spíš kování u postele a nemá jakejkoliv hlubokej, skrytej smysl. Už dávno jsem vyrostla z toho, že nejkrásnější je mít nad píčou vykérovaný rozkošný hvězdičky nebo vlašťovky (v pozdějším věku dvě pistole).

Protože od doby, co Wlady dostal ke svejm třicátejm narozkám tetovací strojky a všechny mé dobré kamarády napadá po pár panácích ta stejná aktivita, tak stále víc a víc tíhnu k tetování, který může vypadat jako, že mi někdo poblil ruku a nebo, že mám nějakou špatnou kožní nemoc. Ale udělal mi to člověk kterýho mám ráda a s kterým to všechno dává mnohem větší smysl. Momentálně mám na těle 18 obrázků či nápisů. A ani jedna z nich není jen tak. Všechny pro mě něco znamenají a všechny si nosím hrdě. A myslím, že to tak i zůstane…

Ale abych se vrátila k poslední kriminální tetovačce na mém předloktí. Průběh tetování byl hodně zábavný. Janka to brala velice vážně. Taky to je docela zážitek mít strojek v ruce a zodpovědnost za to, co člověku navždy zůstane vyryto hluboko pod kůží. Já popíjela pivo a upozorňovala na to, že si má jehlu namočit do barvy a druhou rukou jsem si barvu utírala, aby Janička dobře viděla co právě vytvořila. Soustředila se tak moc, že mi místo otazníku na konci věty vytetovala „S“ s tečkou. Nevadí. Přesně tak to vlastně má být.

Na předloktí stojí:
“ Alice: How long is forever? White rabbit: Sometimes, just one second.“

A za pár dní jsem potkala jinou svojí dobrou kamarádku které jsem tento výtvor ukazovala a dávala k přečtetní. A ona se podívala, pak se na chvilku zamyslela a vážně řekla :“ Takže jestli to dobře chápu……. tak Alice je nějaká Tvoje dobrá kamarádka.“

1 komentář

  • Vena napsal:

    …holka,rikej si co chces,ale hluboka myslenka to je;) …chce se mi napsat „krasne“, ale nevim,jestli se to hodi,takze treba „cooool“:)?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *