Armádní slipy….

Tož si představte, že chlapci z Generálního štábu Armády České republiky si nechali ušit slipy s vyšívaným nápisem – Sekce rozvoje druhů sil generálního štábu. Po sedmi stovkách za kus. Víc sa dočtete tady…. zpravy.idnes.cz/generalni-stab-mel-obrovsky-cerny-fond

Přemýšlám, jaký si asi nechali udělat model. Lesti klasiku, takové ty psaníčkové s kapsičků, nebo neco uplejšíno,leopardího …nebo nejaké lesklejší tanga ? A nebo si ten nápis nechali vyšit na ten gumový pásek okolo a řiť majů holů podepřenů jenom takovýma tyma dvuma gumičkama.

Já jich úpně vidím jak sa důležitě producírujů po tych kancelářoch, jenom v tych slipech, a vymýšlajů kde by co pošpekulovali. Sem tam jeden druhého pleskne po prdeli. Nebo ho střelí vlastní gumičků. No srandy hrůza. A když je venku pěkně, tož jenom tak vyběhnů v žabkách a rajtujů na tem traktorku co si taky kůpili. A v létě spolem jezdijů do Brd na dovolenů. A tam v tych slipech léců na horských kolech. Fakt jich vidím jak živé ty kluky lampasácké.

Šak sa jim ale nemožem divit. Já chodit celé dni zešněrovaný v uniformě, na prsách s nástěnků, tož bych byl taky rád za každé zpestření. Problém je, že si takové radostě majů platit ze svojeho. To zas ať tam ta naša čupr Vlastička Parkanová udělá pořádky. Jáj, včil mě tak napadlo, snáď tam s nima taky neléce jenom v gaťkách ?!?

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *