Divočáci odpovídajů

Naša Heda slavila narozeniny. A ta jak to ona dělá ze všeckým, tož aj do toteho šla fest. Ona nic nedělá napůl. A když sa kalí, tož sa kalí. Já sem sa kolem teho jenom tak mihnůl, tož na zbilancování víkenda sem sa zeptal hlavních účastníků: Hedy, Kamila a Stanika.

Jaký byl uplynulý víkend, a jaký zážitek z něho byl nejintenzivnější?

Heda: Tak totok bylo moc…..no totok…..že u mě nakonec bude reinkarnace Tiny Turner…..navrch sem přidala slivovicový parfém a úspěch byl zaručen. Chlapcovo srdénko zahořelo tak mocným plaménkem, že ho museli hasiť i Kamil s Gruldou. Děkuju vy „zrzaví buzeranti“.

Kamil: Momentálně se z toho zážitku vzpamatovávám a počítám ztráty na mozkových buňkách. On to byl celý jeden zážitek, který začal v pátek večer a skončil v neděli dopoledne v M*A*S*H*I. ……jo, krocení roztouženého mladíka potěší, ale co by jeden, teda dva pro Hedu neudělali. Když má navíc narozeniny.

Stanik: No absolutní challange byl pohled na úplně vykalenou lačnou Hedu svádějící, nebo spíš útočící na statného svalouše. Přirovnal bych ji snad jen k říjné lvici. Tak Heda for President.

Chtěl sem vám je k temu aj vyfotiť, ale nebyl by to pěkný obrázek. Aj fotošop má svoje hranice a toto by myslím nezvládnul napraviť. Nechám je radši vyspať.

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *