Moja Maňa…..

…..je neděla půl desáté večer a já sem si konečně lapl na řiť. Došla za mnů už v pátek Maňa, a já neposedím. Kdybych vám měl vypočítať všecko co sem kvůli ní musel udělať za poslední tři dni, tož ně budete měť za blázna. Aj záclony sem s ňů na mašině šil. A furt nemá dosť.

Šak taky došla o fest hlůpém časi. Já před ňů nemožu kvůli štěňackom utécť z popod teho našeho kopca, a všeci co možů sů kdesi v řiti. A jak ste s Maňů zavření sami vevnitřku, tož nespočnete. Okna se mi bliščijů tak, že sa bójim že si kvítka nevšimnů a budů růsť aj přes sklo.

A lesti ostane aj příští týdeň, tož ně pomáhajte šeci svatí. Karlínský cirkus a podobné družební organizace sa vyrážajů dať trocha doPohody, a já tady ostanu zas jenom s tů mojů zoologicků. A to mám všecko ložní oprané. A né jenom povlečení, ale aj vnitřky. A že jich tady v totej domácnosti je. Peřin aj zhlavců. Dneska už sa to peřím nedžgá, tož šup s tym do pračky.

A nepomáhá na ňu nic. Došla ně slivovica, tož že na ňu vyzkůšám gin. A prd. Chvílama aj přemýšlám lesti to není horší. To tak sebů eště kdesi lépnůt jak s ňů furt kdesi lécu. Ona ohledy nemá. Včera sem osíval trávník a Maňa poručila zalét. Tož sem zalél. V dyšťu. Ale jí to nevadilo, létal sem s konvama navrch důle jak vzteklý.

Říkal sem si, že s ňů zkusím na chvílu sednůt, cosi spolem pokůříme, a že dá na chvílu pokoj. V tem si ale všimla že tu mám jakési nové počále, tož že jich cosi pošteluju. Jáááj, pamatuju že bylo po druhej hodině v noci co si u teho vzpoměla že by si dala kůsek hořkej čokolády. Tož a já jak hňup sem mašíroval do teho našeho nonstopa. Ale nedala si, ty ludry ju tam neměli.

Je štvrt na jedenáct, a už ně zas natahuje za límec že bude potřeba vytáhnůť další háby z pračky a načíhnůť lesti není nedaj bože v dřezi jakýsi hrnek. A lesti není, tož já stejnak cosi eště zababřu. Čekám každů chvílů že sa obuďá ty chlupaté bestie a začnů pištět hlady a Maňa nedovolí abych jich nejak ošulil.

A já bych si přitem tak rád lehnul, a v klidu si spočnul. Kór když venku tak faň luft. Ale já sa mi zdá už vím jak na ňu. Já ju vezmu kdesi na taneček, cosi s ňů poblbnu a třeba dá pokoj a čapne sa kehosi jinšího. Tak nejak na pátek to na ňu narychtuju. Šak by v tém byl čert aby ju červencový úplněk kdesi neodnésl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *