Neposedím….

….ani na chvílu a ani za nic. Furt cosi musím dělat. A kór když mám včil doma tych devět psů. Sem aj dneska přemýšlal, že si zaregistruju doménu mama.com , ale už je obsazená. Mě vám to nedá, já už su takový. A kolikrát s tym aj barzkeho dokážu nasrať když mu dělám mamu. Včil sa ale aspoň možu vyřádiť.

Došla dneska polévka pro pse, tož že navařím novů. Šupl sem slépku do najvětšího hrnca, zalél studenů vodů, přidal štyry velké mrkvy, cibulu, česnek a dal úplně na sporo vařiť. Až mi zavřela voda, tož sem přidal hrnek čočky a hrnek bílých fazolí. O tých sem se totiž dočtl, že obsahujů hrůzu vápníka a fosfora, a oboje Coco fest potřebuje pro tu svoju mlékárňu. A furt pomaly vařil. Asi po další hodině sem do teho přisypal třicet deka kuřecích žaludků. A dál vařil až než začlo jíť maso ze slépky důle. To sem ju vytáhl na brutvan a dal zchladiť na okno a do polévky přidal dva hrnky rýže a fest zelené petrželky. To povařil eště tak deset minut a nechal dojíť. Nakonec sem do teho vrátil obranů a nakrájanů slépku aj s tů vařenů mrkvů a cibulů. Zamíšal sem to…….a to už mi hodinu ti dva seděli u noh….a servíroval. A ostalo eště aspoň na dva dni. S tým že Coco to má třikrát za deň.

Šak taky aj když kójí tak od poroda už cosi přibrala a spravuje sa. A jak dokáže už špekulovať. Kór tak k večeru ju přepadne amok, začne sa tvářiť že je všude hrůza nebezpečí, všady nekdo číže a chce jí mladé sežrať, a proto ona jich musí kdesi bezpečno schovať. Najlepší by pro ňu bylo tak ke Staňovi za háby. Stanik sa před ňů ale zavírá, tož tak nekde do sklepa. Když sem byl večer pozalévat zahrádku, tož sa šla vyluftovať se mnů. A zrazu sa dívu, a Coco nikde. Přes zeď nepřeskočí a dveři zavříté. Tož sem aj zamžůral lesti zle nevidím, když sem zaslechl jakýsi šramot. Ta bestia sa aj přes mříže protlačila prozkůmať sklepní okno do posilovně, lesti to pravé místo pro štěňacka není zrovna tam. Tož sem ju pracno sůkal zpátky. Ale aspoň sa trochu vyblbla.

Včil je ale už klid. Šak v jednu po půlnoci je už na čase. Kór když vím že do mňa donde v šest hodin drcnůť že sa musí jít ven a potem hned neco pojesť. Kójiť sa musí furt.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *