Přiznání

Mám-li být upřímný, tak bych se nedivil, kdyby si dle četnosti mých příspěvků někdo začal myslet, že se jen válím a nic nedělám. Ale přitom vážení, opak je pravdou. Já totiž začal dělat něco velevýznamného. Něco, nač jsem dlouze čekal a ono to ne a ne přijít. A najednou: bác! Je to tady.

Mnoho let jsem totiž marně hledal odpověď k zásadní otázce; k čemu já mám vlastně talent? A k tomu zoufale záviděl těm, kteří tu svou odpověď už našli. A až nyní, těsně před čtyřicítkou mi v hlavě konečně cvaklo. Kdo je ta nejlepší „hospodyňka“ široko daleko, která hravě obřídí celou domácnost? Kdo je ten zahradník, který má pořád potřebu něco někde sázet a ono se mu vše pod rukama zelená? Kdo je oním chovatelem, kterému se urputně množí veškerá zvířena kterou si kdy, ve vší lásce k ní, přivedl domů? No přeci já! A když si to spojím s tím, že to vše můžu dělat na tom nejkrásnějším místě na světě a  navíc s parťákem, kterému věřím, tak je mi jasné, že ten můj život konečně dostal smysl. Díky za to!

A pokud, mí drazí, budete chtít vidět jak se nám to daří, máte několik možností – sledujte web na adrese: http://zlamana.cz, pozorujte profil: https://www.facebook.com/zlamana, naslouchejte pípáni na https://twitter.com/Gazdovstvo či si třeba jen prohlížejte obrázky na http://instagram.com/zlamana. A nebo, víte co? Přijeďte se podívat osobně. Od prosince začínáme vše připravovat k tomu, abychom Vám mohli být tím nejkrásnějším víkendovým domovem. Tam vysoko a daleko v horách…

P.S. A taky nepřestávejte číst Předsedu!

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *