Tak už je to tady – porod on-line – update – první foto

Tož sa nám to jaksi zešlo, a po deváté hodině večer sa mi z telefona ozvalo „rychlo val dom, Coco de rodit !“ Tak už tady u ní sedím na zemi a čekám. Chudeře to dává fest zabrať. Dýchá jak když já se škrábu kdesi do kopca a třepe s ňů fest. Držte nám palce při tem úplňku.

Je sedum hodin ráno, celů noc sem nespal a furt nic. Coco dýchá jak lokomotiva, já su od ní olízaný jak Chupa chups a fakt jí přeju ať je to už venku. Je to už dlůhé. Ale snáď to už bude. Zrovna začínajů první stahy.

7:19 ….první kus je na světě. Celý bílý s černým uchem. Tož popojedem.

8:03 ….druhý kousek je tady. Bílý s černýma ušima, tečkou mezi něma a puntíkem na ocásku.

8:17 ….třetí kus je pro změnu černý s bílýma nožičkama, náprsenkou, bříškem a špičkou ocásku.

8:38 ….čtvrté, čistě bílé

8:43 ….páté, tentokrát zlaté

9:09 ….šesté, hnědočerné, šmůraté……a už by myslím aj stačilo

….je 11:23 a je to snáď za nama. Coco už byla i venku, ale jenom vykonat nejnutnější potřebu a honem hned zpátky. Špinavé hadry se už perů, douklízám zbytek a půjdu si na chvílu lehnůt. Takový porod není jenom tak. Odpoledňa přidám nejaké obrázky. Jó, a sů to 4 kluci a 2 holky.

(Chanel je celů dobu kdesi zalezlý a tváří sa že s tým nemá vůbec nic společného.)

11:35 …ale prd, du sa na ně podívat, a tam je jedno navíc…..jedna děvčica rezavá sa kdesi vylůpla. No moje nervy. Dóóóóóóst !!!

21.6.2008

Tak za sebů máme první noc s malýma piskořama a aj já sem si asi po štyřiceti hodinách na chvílu zdřímnul. Ale spokojeně. Všecko za zdá v pořádku. Malí cicmů jak vzteklí a břuchy majů plné. A Coco sa už taky začíná uklidňovať. Jenom to lítání s ňů ven je trochu o nervy. Přiletí za mnů že chce ven, potem sa nemože rozhodnůt lesti ja nebo ne, léce od malých ke dveřám a zpátky, a když sa konečně rozhodne, tož venku pobyť tak minutu a honem hrrr zpátky ať jí je nekdo nezebere. Ale tož je to pořádná mama. To ju ctí. Šak sa jí snažím podstrojovať a ze žrádla má na výběr nekolik variant. Hneď včera sem navařil největší hrnec husté slepičí polévky se zeleninů a rýžů, tvarohu má nekolik druhů, piškoty, dobré granule a břuch jí napravuju studeným sladkým černým čajem. Jenom Staňu musím trochu hamovať s tým jeho zpěvem. Ať sa Coco nevypaší a nezdrcne sa jí mléko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *