Ať už ta zima ide do řiti !

Přistihuju sa vám posledníma dňama, že už nemyslím pomaly na nic inšího, než na to jak nás už pořádně zehřeje slunko. Nebyť té tatovy dobré slivovice, tož su už zmrzlý jak po deseti kilometroch na pincku. Ale šak sme to s tým adjunktem předpovídali tady už v říjnu. Ale že to bude až takové dlůhé a zamračené, to sme myslím žádný nečekal.

Vyjel sem si teď o víkendě s Vénů do Beskyd, aby sme odhrnuli chodníčky, zkontrolovali chalupu, odstrojili vánoční stromek, pořádně rozhicovali šporhélt a hlavně nakrmili divů zvěř, protože v totem měsícu hladu to má v tej zimě s prázdnýma břuchama kór těžké. Šak kočka pomaly začla zpívať skrz jídlo a aj tančiť zkůšala abych ju pustil na chvílu do tepla do chalupy. Ale to sem jí kvůli mojí Coco radši nedoporučil. A to co sa dělo na krmítku znova potvrdilo, že ide o najůspěšnější projekt společnosti „caWali“:http://www.cawali.cz/ co sa návštěvnosti týká. Napočítali sme asi 60x sýkora uhelníček, 2x sýkora koňadra, 2x sýkora modřinka, 1x sýkora parukářka, 6 samců a asi 15 samiček druhu hýl obecný, 2x dlask tlustozobý, 6x čížek lesní, 2x brhlík lesní, 2x pěnkava jíkavec, 2x sojka obecná plus kolem poletující pár strakapouda velkého a několika kusů křivky obecné. Sledovať to bylo lepší než televiza. Šak video od krmítka usilovno připravuju.

Ale najhorší na tem je to, že zatým moc necítím kdy by ta zima měla skončit. Neco už tak lehučko čuju, ale zatým nic s čím bych vás už balamutil. Asi bych sa měl sejít s tým co si furt nechce nechať narůst teho knírka a pořádně nad tým pošpekulovať. Ať víme s čím máme počítať.

 

2 komentáře

  • Camill napsal:

    To nejvíc zahřeje …když po dokončeném projektu slyším, že to nebylo nadarmo a leckoho to těší. Jen pro gramatickou úplnost předsedo …naše společnost je psána caWali

  • předseda napsal:

    …dovolím si oponovat ohledně gramatiky – dle té to mám správně. Chyba nastala ve vztahu k vaší korporátní identitě, za což se omlouvám a zmíněné opravuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *