Televiza upadá…..

….čím dál níž, a já přemýšlám, kde to až može zajít. Když si Príma televíza (kterů od toteho počina nesleduju už ani jedním okem) pozvala do Nedělní partije debila ménem Daniel Oi Oi Landa, aby mu dala místo k propagaci jeho nového upřímného projekta, který má včil už konečně na 100% spasit našu mládež před všeckýma tyma technama, vlasama, buzerantama, neterénníma autama, marihuanama, volným gaťama a podobnýma nearíjskýma svinstvama, tož sem myslel, že to už ani víc nejde.


Ale převelice sem sa mýlil. Može to jít eště daleko víc. Dneska o půl štvrté v noci mňa probudila taková rana, že aj s mojů vyhozenů plotýnků sem z lůžka vyskočil jak když sokol zaspí na slet. V kuchyni nám totiž polička vylétla z hmoždinek ze zdi a televiza sebů řizla na zem. A rozhňápala se. A jediného keho to obudilo sem byl já. Hlídací psi naší domácnosti spali s rozvalenýma kytama tak jak už roky spí naša rada vzájemné si hospodářské pomoci pro rozhlasové a televizní vysílání. Šak na co se čímsi rozptylovať, když majů gágor plný, že ? Gavč z pod nich nikdo neodnese. A lesti jo, tož aj s nima. A navíc když slibujů, že…… „pivo bude zadarmo a fotbal kažej den – všeobecná pohoda, všech politiků sen. Nechám pěkně ve všech klubech tvrdej bigbít hrát, jó to bude paráda, skinheadskej stát“.

2 komentáře

  • silvia napsal:

    :))) jak kdyz sokol zaspi na slet :))

  • Jana napsal:

    Proč z obrazovek byl odejit pan Punčochář, objektivní komentátor a místo měj nastoupila obstarožní bloňdatá husa,která se chechtá přiblblým komentářům Gencera jako blázen.Nikdy jsem Primu moc nesledovala,ale musím konstatovat ,že nyní je na úrovni žumpy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *