Hediných třiatřicet

Hediných třiatřicet nebylo událostí jen tak ledajakou. Hediných třiatřicet bylo bezpochyby událostí zcela výjímečnou. Hediných třiatřicet se neobešlo bez konzervativních rituálů jako je smažení řízků. Hediných třiatřicet přineslo i ve všech směrech netradiční jahodové daiquiri. Hediných třiatřicet bylo totiž samo o sobě výtečným coctailem, namíchaným jen z těch nejvytříbenějších ingrediencí. Hediných třiatřicet se neodiskutovatelně povedlo. Hediných třiatřicet si zaslouží víc než jen statickou fotografii….. (pozor na vyšší datovou náročnost).

heda33.1

heda33.2

heda33.3

heda33.4

 

6 komentářů

 • heda napsal:

  náročnost nejen datová… ano, konečně se to povedlo – jsem spokojená se svými narozeninami! od dob, kdy mnou poprvé mocně zacloumala puberta, se tato událost přesunula ze silně záporných do kladných čísel na ose mého vnímání. Za což vděčím vám, mí milí a nejbližší, kteří jste je mohli oslavit se mnou. Takové netradiční daiquiri třeskuté zábavy bych, věru, sama neumíchala…

 • Alla napsal:

  Luxusek…až se mi chce říct, že jen tiše závidím, mě to čeká za dva měsíce,tak doufám, že si to užiji stejně skvěle, jako vy!!Tím to vás všechny na domeček zdravím a těším se, že se brzy potkáme ;)

 • předseda napsal:

  …budiž Vám vzpomínka na Hediných třiatřicet stejným veselostním dopingem jako mě. Kdykoliv se na tuto sérii zadívám, dostavuje se upřímná radost a smích. A to je dobře. Jedině dobře!

 • camill napsal:

  Co takové jahodové daiquiri dokáže s večírkem udělat a jak jej dokáže nasměrovat. Ano Hedo byl to jeden z nezapomenutelných zážitků. …jo a vítej do klubu.

 • alešu napsal:

  Povedená gifovina .)

 • Zadej své jméno napsal:

  Řízečky jak amarouni, pevná ruka nehnutě svěrající misu při vychystávání perníka, taková je hnědá, taková jehněda, taková je Heda, jak si ju pamatuju.
  Dobrá práce.
  Šecko zpětně nej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *