Jak na rýmu…..

O tom, že masturbace zdraví prospívá, není pochyb. Podle íránského lékaře Siny Zarrintana navíc masturbace pomáhá proti ucpanému nosu. Orgasmus a ejakulace prý totiž spouští v těle fyziologické reakce, které vedou k uvolnění nosu. A to prý účinněji, než mnohé léky s vedlejšími účinky. Sebeukájení je tak nejlepším lékem na ucpané horní cesty dýchací.

Článek doktora Zarrintana z íránské Univerzity Tabriz otiskl vědecký časopis Medical Hypotheses pod názvem: „Ejakulace jako možný lék na ucpání nosu u dospělých mužů.“

Zarrintan v něm uvádí: „Ejakulace může být využita jako možný lék na ucpaný nos, protože fáze výronu poskytuje stimulaci sympatiku a následnou vazokonstrikci (stažení cév) a uvolnění nosu. Také refrakční fáze slouží jako rezervoár pro sympatikus a udržuje stav neucpaného nosu po dost dlouhou dobu.

Tato metoda nemá navíc nepříjemné vedlejší účinky farmaceutických léků, protože je to fyziologická stimulace sympatického systému těla. Podle tohoto nápadu dokáže uvolnit nos dospělému muži pohlavní styk či masturbace. Frekvence těchto úkonů záleží na každém pacientovi, orientuje se čistě podle vážnosti svých symptomů.

Většina léků uvolňujících ucpaný nos není příliš zdravá a má řadu vedlejších účinků. Masturbace neuškodí, naopak prospívá v mnoha ohledech třeba i mužské prostatě.

Zdroj: novinky.cz

2 komentáře

  • dablik napsal:

    nejen pro muže na rýmu, ale i na migrenu-tou trpí většinou ženy…vyčteno z knih Loisy L.Hay Miluj svůj život
    Zdravím Tě Předsedo… :-),to je dost,že jsi zpět… maj sa…papapa

  • dablik napsal:

    nejen pro muže na rýmu, ale i na migrenu-tou trpí většinou ženy…vyčteno z knih Luisy L.Hay Miluj svůj život
    Zdravím Tě Předsedo… :-),to je dost,že jsi zpět… maj sa…papapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *