Jdeme do finále přátelé…

Původně jsem měl rozepsáno něco úplně jiného, ale teď jsem to smazal. Nebudu totiž chodit zbytečně kolem horké kaše, tak jak to mám ve zvyku a vysypu to polopaticky. Hadí třináctka (2013, rok hada) jde pomalu do prdele. A to znamená, že finišuje rok, který nám všem dal pořádně do těla. A nezkoušejte mi tady říkat, že zrovna Vám ne! Stačí se na časové přímce ohlédnout za sebe a být sám k sobě upřímný. Jenže, do konce nám ještě kousek zbývá…

Takže, vážení a milí, obujte si pořádné boty, oblečte se teple a nepromokavě, možná se i nadopujte nějakými vitamíny a vzhůru do cílové rovinky. Neb sýček ve mě je opět napovrchu a já si neodpustím to své „hů hů“, neb se zcela přesvědčeně domnívám, že ten plaz co nás opouští, ještě pořádně zamrská ocasem. Takže bacha na sebe.

S vírou, že to vše zvládnem

Váš Předseda

P.S. Požádal jsem mé blízké, ať mi poskytnou nějaké své fotografie z listopadu, že s nimi doilustruji ten můj původně zamýšlený listopadový report. Níže je promíchané i s mými obrázky naleznete a já si jsem jist, že svým obsahem trefně dobarví i toto mé, výše umístěné prohlášení. Děkuji za pozornost a ještě jednou všechny líbám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *