Šmejdi

Překvapuje mě s jakou publicitou a pobouřením byl přijat dokument o agresivních podvodnících s hrnci a dekami, zneužívajících důvěry důchodců a hlouposti slabších jedinců, ale přitom doposud nikdo nebyl na plnou hubu schopný takto pojmenovat převážnou část našich politických “elit”, kteří to samé páchají v daleko větší míře a kterým označení “šmejdi” přísluší mnohem více, neb na jejich nenažraná svinstva doplácejí i Ti, kteří jim svůj volební hlas nedali.

Zkuste se zadívat do těchto vypasených tvářiček a pokuste se v nich najít něco upřímného. Že se Vám to nedaří? To asi proto, že tam nic takového není, neb těmto brunátným vepřům nejde o nic jiného než o peníze a především o “moc”! Neb co by bez ní byli? Pro odpověď se znova zadívejte do jejich laločnatých ksichtů a zkuste si je představit zcela nahé. A neodvracejte znechuceně pohled a důkladně si prohlédněte ta povadlá prsíčka, ta tučná okruží vinoucí se jako prstence kol vápenatých břuchů, pod nimiž se mezi otylými stehny v opruzených podbřišcích skrývá to, co tato prasata motivuje v jejich konání nejvíce.

Těmto politiku zneužívajícím vepřům je totiž teprve něco přes třicet let a já věřím, že již od samotného dětství byli kvůli svým nadmíru buclatým tvářičkám a sádelnatým tělíčkům terčem škodolibého posměchu a soustavnému odmítání od svých vrstevnic a spolužaček. A zřejmě už tehdy se v jejich zakomlexovaných kulaťoučkých hlavičkách začal rodit plán, že nám jednou ještě všem ukáží, jací to jsou samci!

Jenže namísto toho, aby svět přesvědčili o svých kvalitách mužnými skutky, navlékli se do lesklých obleků, které ještě více zdůraznily jejich ladné křivky a rozhodli se, že všechny ty ženy, které je doposud odmítaly, se jim ještě jednou budou plazit u nohou, neb co si budeme namlouvat, nejlepším afrodiziakem a nejžádanějším mužským feromonem je “moc”. Obzvláště pro ty typy děvčat o které mají zájem tito laločnatí mladíci, honosící se titulem “JUDr”.

A to je taky důvod, proč tato vypasená podsvinčata tolik kvičí, když se je někdo snaží odstavit od koryta. Věřím totiž, že peněz na to, aby si mohli nakoupit žebřiňák kurev už zvládli nakrást dost. Ale to jim nestačí. Oni potřebují být žádaní skrze tu již zmiňovanou “moc”. A té se oni nehodlají jen tak vzdát. A nevzdají se jí, dokud konečně nepříjde tolik námi očekávaná zabíjačka!

P.S. Na závěr si neodpustím malý poddotek ohledně pomatené základny voličů těchto prasátek; domnívám se totiž, že se jedná veskrze o již sexuálně neaktivní spoluobčany, kterým je vinou této skutečnost upřena možnost pohledu z tohoto názorového směru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *