Kde má účet pán prezident ?

Čtu vám včil jakési noviny, a tam na obrázku náš pán prezident, ve fajnových háboch, ze zlatýma hodinkama, načesaný jak na první svaté přijímání, a říkám si, jaká banka mu asi spravuje běžný účet?


Ale zas možná ani nemá. Šak naco? Pán prezident bez teho po nákupech nechodí. Já si to stejnak ani nedovedu představiť. V kuse by enem kynul prostému lidu, usmíval sa, ale Kunovjanku v akci by ve štelářu nenašel. Pán prezident si beztak nechá nákup přivézt. Ale to je taky jakási divná představa, jak pán prezident sedí v kuchyni, nahlížá do ledničky, a na kus cetla si zepisuje, co má kůpit. To zaňho vymýšlá kdosik inší. Že by to védla ta jeho robka ? Ta beztak má v kešeni jakůsi tu kartu, a sem tam si celá vyceněná cosik kůpí. Ale to tak nejaký pepitový kostýmek. Nedokážu si ju taky představit jak do teho košíka nakládá nejaké gambrinuse.
Tu tak tipuju na česků sparkasse. Nejaký speciální program Lívia.

Já si myslím, že jim aj kdosi schválně vyvařuje. A aj pozuklůzá, a to enem týma lepšíma savama. A do teho eště furt kdesi rajtujů. Jak to majů s benzínem? Kdo tahá kešeňu u benzínky ? Nebo aj v tych hoteloch, šak kdesi musijá bývat. Nespjá v autě. A aj svojich mecheche nadělajů. Elektriky prosvícené. Kdo chodí s inkasem z hrada na počtu? (…co sa projí a propije nebudu počítat. Já taky pohostím) A náčení potem beztak taky nemusjá umývat.

Když nad tým tak přemýšlám, tož kdyby sa nemohli domluviť, já bych to šel dělat. Teho prezidenta. Šak když je potřeba si to pěstovať, tož to vezmu. To može byt aj sranda. Pošpekulujem potem jakýchsi výletů. Aj k móřu kdesi zajedem. A počkajte až si necháme napéct jakýchsi srnčích hřbetů z máčků z hrušek. To budů večůrky.

A včil mě napadlo, lesti paňmáma Paroubek pozvala pána prezidenta na svajbu? A lesti ja, tož kolik dá, až sa bude vybírat do taléřka na nevěstu? A včil sem si představil tu ožralů paní prezidentovů jak spí s čelem na ubrusi, do teho břáňá dechovka a pán prezident sa nemože smít, protože si vyblul zuby do pisoára. Šak si pojeďme taky zatančiť. Šak to vycházá akurát na osumnácté výročí tej naší sametovej, tož co si nevyhodit z kopýtka. Ať sa práší za kočárem. Šak je co slaviť !

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *