Protiatomový kryt CO

Nestává se mi často, že bych den začínal důkladnou prohlídkou protiatomového krytu kde se zastavil čas nejméně před dvaceti lety a kde jsou všechny ty neuvěřitelné věci pořád na svém místě. Nutno ovšem podotknouti, že do dnešních dnů je kryt jednou týdně kontrolován zodpovědným pracovníkem a vzduchotechnika se automaticky zapíná na chvíli každý den.

Přiznám se, že prostory velitelského štábu sem procházel jako ve snách a nejradši bych se tam nechal zavřít, abych mohl všechny ty vysílačky, měřidla a všelijaké aparáty v klidu prozkoumat. A možná ještě ve větším omámení jsem absolvoval prohlídku skladu CO (pro mladší: Civilní Obrany), kde je takové množství roztodivných předmětů, že ti kteří mě znají již tuší, že sem se dostával až do extatických stavů které vyvrcholily tím že mi bylo umožněno odnésti si vzhledem k rušení tohoto skladu pár nádherných suvenýrů. Navíc s příslibem že až likvidace započne, budu se na ní osobně podílet. To budou mít doma zase radost……

Pro vážené čtenářstvo si dovoluju přinésti předpokládám exkluzivní a první zveřejnění šifrovací tabulky pro fonickou komunikaci v případě nejhoršího. Snad již není v režimu utajení a mě se u dveří neobjeví pánové v kožených kabátech.

sifrovaci_tabulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *